В Україні знизилася ціна на білокачанну капусту

Малий попит та втрата якості капусти змушують фермерів значно знижувати ціни на білоголову капусту. Повідомляє east-fruit.com.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Станом на 23 серпня виробники вже готові відвантажувати білоголову капусту по 10-17 грн/кг ($0,27-0,46/кг), що в середньому на 35% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Коментар:Основною причиною понижувального цінового тренду виробники вважають той факт, що покупці все частіше залишаються незадоволеними якістю білоголової капусти, яка суттєво погіршилася через несприятливі погодні умови. Термін реалізації такої продукції дуже обмежений, тому оптові компанії та роздрібні мережі ведуть закупівлі виключно дрібним оптом для поточних продажів. В результаті пропозиція капусти на ринку залишається надмірною, через що фермери не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті“, – повідомляють аналітики.

При цьому, незважаючи на здешевлення в даному сегменті, сьогодні відпускні ціни на білоголову капусту залишаються рекордно високими. Так, на даний момент вартість цієї продукції вже в середньому в 2,8 рази вища, ніж за аналогічний період минулого року.