Дорогі депутати: на модернізацію інфраструктури Ради витратять майже 6 млн гривень

Тільки закінчились ремонтні роботи з куполом Верховної Ради, як депутати продовжують планувати ремонт свого “робочого місця”. Згідно із стратегією електронного урядування планують провести заміну та модернізацію електронних комунікацій. Ремонт обійдеться платникам податків у майже 6 млн гривень, повідомляє “Інвестор”.

Нещодавно на сайті системі публічних закупівель Prozorro з’явилась інформація про конкурс пов’язаний із ремонтом Верховної Ради. Управління справами Верховної Ради України оголосило тендер на розробку проектно-кошторисної документації з ремонту сесійної зали з заміною існуючої інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури очікуваною вартістю 5,7 млн грн. 

В Україні визначили Топ-5 найкращих міст для інвестицій

Імпортозаміщення по-російськи: від державних компаній Росії вимагають відмовитись від закордонного програмного забезпечення

Пропозиції на тендер можна подавати до 29 жовтня, а сам початок аукціону – 30 жовтня. Переможець має підготувати усі належні папери до 20 грудня.

Як повідомляється у документації для тендеру:

“Проектування здійснюється з метою заміни існуючої інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури залу засідань Верховної Ради України для покращення її технічних властивостей, розширення можливостей і якісного виконання своїх функцій народними депутатами України”.

Без врожаю: українські малі садові господарства відмовляються збирати врожай яблук

Не дешева залізниця: з наступного року квитки на проїзд здорожчають на 25%

Відповідно до планів оновлене робоче місце нардепа повинно включати: комп’ютер, модуль з кнопками для голосування, модуль безконтактного прочитування ID-карти, кольоровий сенсорний екран, мікрофон, гучномовець, пристрій для синхронного перекладу, модуль підзарядки мобільних пристроїв і електронну табличку з ПІБ депутата.

Зазначимо, що ця модернізація відбувається у рамках затвердженої ще у липні цього року Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки. За словами спікера  Андрія Парубія найважливішим елементом має стати електронна картка народного депутата України. Саме за допомогою неї має буде забезпечуватись контроль доступу народного депутата на засідання Верховної Ради та на засідання комітетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *