Поїзди пенсійного віку: середній вік локомотивів становить близько 40 років

ПАТ “Укрзалізниця” не раз ставала об’єктом критики від представників бізнесу через логістичні проблеми та загалом рухомий склад. Зовсім недавно компанія надала журналістам інформацію про вік своїх вантажних і пасажирських локомотивів, повідомляє “Інвестор”.

Другим найбільшим об’єктом критики в “Укрзалізниці” став котракт з General Electric на виробництво нових локомотивів. Після поставки перших тепловозів із партії керівництво укрїнської залізничної компанії відкрило інформацію, про те що більшість українських локомотивів є застарілими.

Бізнес-план: б’юті-бари — як заробляти на красі

Жмеринські Королівські креветки: унікальне підприємство запрацює на Вінниччині (фото)

Відповідно до поданої інформації  середній вік вантажних електровозів становить 40 років. При цьому вік до 8 років має лише 31 електровоз, а понад 30 років – 857. Не дуже кращі справи й у вантажних тепловозів  – їх середній вік становить 31 рік. При цьому в компанії зазначають, що вних не має жодної машини, котра була б вироблена за останні 8 років. Понад 297 вантажних тепловозів компанії – старші 30 років.

Сервіс Alarica : український стартап, що працює з компаніми з 15 країн світу

Німецька компанія хоче співрацювати з українськими виробниками дерев’яних будинків

Така ж ситуація із пасажирським складом і це при тому, що від їхньої справності залежать життя пасажирів. Таким чином, середній вік електровозів тут також досягає 40 років. Серед них також немає нових машин усі мають вік від 8 років. Вік 331 машини перевищує 30 років. Середній вік пасажирських тепловозів складає 28 років, локомотиви до 8 років також відсутні. Позначку в 30 років подолали 4 тепловози.

За попередніми даними у наступному році має бути списано близько 100 локомотивів. В “Укрзалізниці” повідомляють, що вирішують питання із оновленням локомотивів, зокрема для цього мають залучити кредит від  Європейського  інвестиційного банку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *