Дмитро Соломчук: “Північний потік – 2″ – це загроза не тільки енергетичній, але й геополітичній безпеці всієї Європи”

Сьогодні, 21 травня, народні депутати підтримали Постанову про звернення до Конгресу США щодо запровадження санкцій проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Відповідну постанову підтримали 292 народні депутати. 

Цей документ закликає США використати всі можливі законні інструменти, щоб зупинити будівництво газопроводу шляхом запровадження санкцій. 

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук також підтримав Постанову про запровадження санкцій проти “Північного потоку-2”. Він зауважив, що на сьогодні неприпустимо говорити про посилення економічного та політичного впливу Росії в Європі.

Коментар:Північний потік – 2″ – це загроза не тільки енергетичній, але й геополітичній безпеці всієї Європи! 

Повне нехтування міжнародним правом та брязкання зброєю є неприпустимим у XXI столітті, але цим, на жаль, системно займаються у Москві. У цей час говорити про посилення економічного та політичного впливу Росії в Європі – неприпустимо, а саме до цього призведе запуск “Північного потоку – 2”. Саме тому я поставив свій підпис під відповідним проєктом постанови“, – прокоментував нардеп.

Нагадаємо, що метою “Північного потоку-2” є розділення Європи, посилення залежності ЄС від постачання російського газу та створення механізму тиску на Україну та інші держави Європи. Саме для відвернення ворожих дій РФ нардепи вважають за доцільне звернутись до палат Конгресу з проханням посилити санкційний тиск та завадити завершенню будівництва газопроводу.

Читайте також: Виходець із Рівненщини Віктор Ляшко очолив МОЗ