Вже до кінця року Україна може стати повністю paperless-державою – нардеп Соломчук

Міністерство цифрової трансформації планує до 2024 року оцифрувати 100% публічних послуг. Зокрема, це передбачає й запровадження електронного документообігу в державних установах. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це у своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат Дмитро Соломчук.

Нагадаємо, що 6 серпня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає цифровізацію всіх публічних послуг в країні.

Документ набере чинності 7 листопада 2021 року. Саме з цієї дати починається впровадження режиму paperless (“без паперів”), який має завершитись у 2024 році. З цього часу жоден державний орган не матиме права вимагати у вас паперові довідки, бо вся інформація буде в реєстрах.

За словами Дмитра Соломчука, запровадження режиму електронного документообігу допоможе розв’язати проблему корупції в Україні. 

Окрім того, перехід на paperless значно полегшить життя українців та допоможе зекономити час, який вони витрачали на збір документів у паперовому вигляді.

Коментар: Українцям важливо зрозуміти, що технології запроваджуються для того, аби полегшити їх життя, зекономити багато часу та уберегти від корупційних ризиків. 

Логіка проста: корупція буде зведена до нуля, адже комп’ютер не буде вимагати від особи хабаря”, – написав нардеп.

Політик також зауважив, що останні два роки Україна впевнено запроваджує цифровізацію у державному та соціальному секторах.

Читайте також: У Раді прийняли закон про підтримку молодих фермерів