“Видобуток бурштину буде легалізовано”: нардепи назвали коли це відбудеться

Вчора відбулося засідання робочої групи Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

17 вересня 2019 р. у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування відбулася зустріч щодо законодавчого врегулювання видобутку бурштину.

У зустрічі взяли участь народні депутати України, керівники і власники видобувних підприємств та представники громадськості.

В ході засідання, більшість учасників зійшлися на думці, яку озвучив депутат від партії “Слуга Народу” Дмитро Соломчук — “Видобуток бурштину має бути легалізованим. Але, проводитися він повинен, тільки за технологіями, які не шкодять природі“.

Нардепи з Рівненщини не визнають вибори у Криму

Беріть помпи, переробляйте на міні-трактора і займайтеся сільським господарством 👌🏻Видобуток бурштину має бути легалізованим і проводитися за технологіями, які не шкодять природі.Мій виступ на робочій групі Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Основні тези:- так, видобуток бурштину давно потрібно було легалізувати;- ні, він не має відбуватися за допомогою помп, які нищать природу. Помпи можуть знадобитися для обробки родючої української землі, а не її псування. Це будуть чудові мотори для тракторців;- так, після легалізації мають виграти усі: бюджети різних рівнів, місцеві мешканці і поліські ліси;- і так, завдання стоїть вирішити питання вже цього року.Це гарні новини для рідної Рівненщини. Працюємо над тим, щоб таких новин ставало все більше.

Опубліковано Дмитром Соломчуком Вівторок, 17 вересня 2019 р.

Особливу увагу під час засідання звернули на помпи, які зараз масово використовуються на Рівненщині та Волині. Вони мають особливо негативний вплив на екологію і навколишнє середовище. “Беріть помпи, переробляйте на міні-трактора і займайтеся сільським господарством” — порадив “старателям” Дмитро Соломчук. 

Також, нардеп підсумував основні тези засідання на своїй сторінці у Фейсбук:

– так, видобуток бурштину давно потрібно було легалізувати;

– ні, він не має відбуватися за допомогою помп, які нищать природу. Помпи можуть знадобитися для обробки родючої української землі, а не її псування. Це будуть чудові мотори для тракторців;

– так, після легалізації мають виграти усі: бюджети різних рівнів, місцеві мешканці і поліські ліси;

– і так, завдання стоїть — вирішити питання вже цього року!

Читайте також: В “Укрзалізниці” показали оновлені плацкартні вагони (фото)

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: