“What is Ukraine?”: відомий блогер випустив першу цифрову книгу про Україну

Відомий український відеограф та тревел блогер Назар Дорошкевич випустив першу цифрову книгу-путівник, де зібрав найунікальніші та мальовничі куточки України.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА

Коментар: “Ми постаралися описати кожну локацію максимально точно, щоб перед тим як ви опинитеся там, у вас було уявлення і розуміння про місце, в яке ви збираєтеся поїхати. З нашого досвіду ми дізналися в яку пору року і навіть в яку погоду краще дивитися і насолоджуватися кожною з локацій. Все влаштовано таким чином, що б ви опинилися в потрібний час в потрібному місці і при цьому отримали максимум задоволення від побаченого“, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, що нещодавно блогер виклав на YouTube мальовниче відео “What is Ukraine?”, яке водночас є трейлером до його цифрової книги. 

До слова, Назар Дорошкевич це 24-річний український тревел-блогер. Автор робіт “Ukraine is my home” і “What is Ukraine?”. Турист, який здійснив понад 100 тис. кілометрів експедицій по Україні. Хлопець називає себе творцем контенту майбутнього. Володар п’яти нагород GoPro у 2020 році.

Читайте також: Вона знаходиться в Україні: експерти назвали найчистішу річку Європи

Джерело