За якої умови школи знову можуть перейти на дистанційне навчання – МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я назвали головну умову за якої у школах України можуть знову запровадити дистанційне навчання.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що навчальні заклади будуть переходити на дистанційне навчання в разі перебування району або міста в “червоній” зоні карантину. 

У міністерстві повідомили, що у “зелених” зонах карантину відвідування шкіл – у звичайному режимі.

У регіонах, в яких встановлений “жовтий” або “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки, відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу.

Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і в закладі освіти. Рішення щодо цього ухвалює педагогічна рада навчального закладу.

Читайте також: ПриватБанк на п’ять годин повністю зупинить роботу: що не буде працювати

Якщо в регіоні встановлюється “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки, то відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу.

Зазначимо, що у соціальних мережах оприлюднили інформацію про те, що по всій території України школи переходять на дистанційне навчання. У Міністерстві освіти цей факт спростували.

У МОН запевнили, що інформація є неправдивою. У 2021/2022 навчальному році освітній процес у школах організовується з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину, затверджених постановою головного санлікаря, уряду та рекомендаціями.

Джерело