Укрпошта буде конкурувати з банками

Національний банк України ліцензував ПАТ “Укрпошта” для переказів коштів у національній валюті без відкриття рахунків, повідомляє “Інвестор”

 “Укрпошта” також зареєструвала договори в міжнародних платіжних системах VISA і MasterCard. Також, розпочалась процедура вступу поштового оператора в національну платіжну систему “Український платіжний простір”.

Зазначимо, що на сьогодні ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків має 61 небанківська фінансова установа до яких тепер приєднався оператор поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.

Відтепер вона зможе здійснювати обслуговування клієнтів із використанням платіжних карток. Це в свою чергу сприятиме розширенню фінансових можливостей без доступу до банківських відділень через розгалужену мережу поштових відділень.

Зокрема більше послуг стануть можливими для населення у сільській місцевості та віддалених районах України. Також, вихід нового гравця на ринок банківських послуг сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків і підвищенню якості на ринку платіжних послуг. 

Звісно це рішення є цікавим та прогресивним, проте також і несе багато запитань. Оскільки будуть картки, перше питання це звісно яка банківська структура буде їх випускати. Звісно також тут виникає питання довіри, яка є недостатньою до “Укрпошти”. Проте, це цікавий крок і його варто привітати, а банкам потрібно очікувати нового гравця на їхньому ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *