Бізнес на туризмі: Львів потрапив до рейтингу найпопулярніших міст у світі

Прибутки від туризму давно вже стали важливою частиною бюджетів окремих країн та регіонів, дехто ж взагалі по-максимуму переорієнтовується на туризм. Україна попри свій значний потенціал покищо не використовує цих можливостей. Лише цьогоріч вперше до звіту аналітичної компанії Euromonitor International “Топ-100 відвідуваних міст 2018 року” потрапило місто Львів, повідомляє “Інвестор”.

Euromonitor International це міжнародна компанія, що спеціалізується в галузі глобальної стратегічної інформації та аналітичних досліджень за окремими галузями, країнами і споживачами. Штаб-квартира компанії розташована у Лондоні, а її звіти є одними з найдетальніших  у сфері міжнародних стратегічних досліджень споживчих ринків.

Український стартап купили за рекордну суму в 8 мільйонів доларів

Брак кадрів: Японія спрощує законодавство для нових трудових мігрантів

Вже довгий час Euromonitor International проводить дослідження туристичних потоків та привабливості тих чи інших регіонів або міст. Вона визначає туристичну галузь однією з тих, що активно розвивається та впливає на економіку. У своїх дослідженнях компанія спирається на чітку методологію.

Зокрема, за її класифікацією, міжнародні туристи – це люди, які перебувають в іншій країні принаймні впродовж 24 годин, але не більше 12 місяців. Ціллю подорожі може бути як бізнес, так і відпочинок, відвідини друзів чи родичів тощо.

Десятка найпопулярніших міст у світі

Вперше в своїй історії Україна змогла потрапити до цього рейтингу, завдяки місту Львів, котре посіло 80-ту сходинку рейтингу, пропустивши вперед новозеландський Окленд та випередивши Тель-Авів. З сусідніх Росії та Польщі до рейтингу потрапили по два міста. В Росії – Моква на 48 місці, а Санкт-Петербург на 59. В Польщі – Варшава на 74 і Краків на 75 місці. У першій п’ятірці рейтингу – Гонконг, Бангкок, Лондон, Сінгапур і Макао, а замикає сотню – місто Крабі з Тайланду.

Львів на 80-тій сходинці рейтингу

Міський голова Львова Андрій Садовий з приводу такого результату зазначив:

“10% грошей світу крутяться в туризмі. Україна має величезний потенціал, але вона його не розкриває до кінця. Мені приємно, що Львів потрапив у рейтинг найбільш привабливих туристичних міст світу. Наразі це єдине місто в Україні, а я би хотів, щоб їх було більше”.

Visa і Mastercard прощавайте: росіян готують до відключення платіжних систем

Коболєв проти Гройсмана: Нафтогаз судитиметься з Кабміном за 56 мільярдів гривень

Відповідно до даних рейтингу місто Львів показує стабільне збільшення кількості туристів з року в рік. Починаючи з 2012 по 2017 рік місто піднялось у рейтингу на 51 пункт. Очікується, що до кінця 2018 року у Львові побуває  більше 2 мільйонів 700 тисяч туристів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *