Доставка посилок дронами в Україні: “Нова пошта” тестує нові можливості

Українська компанія надихнувшись прикладом американського гіганта Amazon, вирішила не відствати і розпочала тестування доставки ваньтажів за допомогою дронів, повідомляє “Інвестор”.

Компанія “Нова пошта” після протистояння із силовиками показує те, що вона на українському ринку на довго і планує вкладати кошти у власний розвиток.
 
Не інакше як заявою для своїх конкурентів (а їх в українському сегменті не так і багато) є повідомлення керівництва компанії про те, вони розпочали тестувати можливість доставки пошти за допомогою повноцінних безпілотних літальних апаратів (БПЛА).
 
“Нова пошта” – найбільша за обсягами приватна компанія на ринку доставки із загальним штатом, що перевищує 22 000 працівників. За 2016 рік “Нова пошта” доставила по Україні понад 110 млн відправлень. Компанія працює в майже 1000 міст та сіл, у її мережі – понад 1400 поштоматів та понад 2300 відділень. Окрім доставки у відділення, здійснюються адресні доставки відправлень у близько 28 000 населених пунктів.
“Зараз наші хлопці тестують доставку безпілотником. Це буде не іграшковий безпілотник, а візуально справжній невеликий літачок, який буде просто швидко доставляти пошту між містами”,
– зазначив один із співзасновників компанії В’ячеслав Клімов.
 
В компанії не відкидають можливості створити власну  інжинірингову компанію, яка займатиметься цими питаннями. Підприємство обрало для тестування дрони ізраїльської компанії Flytrax, які можуть доставляти посилки вагою до 3 кг на відстань до 23 км зі швидкістю до 70 км/ч.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *