Porsche планують створити повітряне таксі

Німецький автоконцерн планує розпочати виготовлення дронів для перевезення людей, повідомляє “Інвестор”.

25 вересня 2017 року в Дубаї здійснили перший успішний тестовий політ повітряного апарата. Прототип таксі-безпілотника, спроможного перевозити повітрям пасажирів, набрав близько 200 метрів висоти та залишався в повітрі біля восьми хвилин.

Ця подія зацікавила усіх причетних до технологічних новинок, серед яких і автоконцерни. Зокрема, німецький автомобільний концерн Porsche може почати виробництво дронів, які будуть використовуватися як повітряне таксі. Про це в інтерв’ю галузевому виданню Automobilwoche розповів директор компанії з продажу Детлев фон Платен (Detlev von Platen).

Він, також відзначає, що запуск такого виду транспорту суттєво скоротить час, який зараз проводять люди в дорозі. Новий вид транспорту також суттєво розвантажить наземні магістралі.

Концерн планує розробляти  дрони, якими пасажири зможуть керувати самостійно.

“Автомобілем Porsche ви керуєте самі. Те ж саме може бути і у випадку з дроном, але немає необхідності отримувати ліцензію пілота, оскільки пристрій може багато чого робити самостійно”,

– зазначив топ-менеджер концерну.

Незважаючи на те, що ця ідея набирає широкої популярності, поки що залишаються багато не вирішених дозвільних документів. Проте не виключено, що вже в найближчі роки будуть випущені перші прототипи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *