На ринку українських поштових послуг з’явиться нова компанія

В Україні скоро до вже існуючих,  приєднається ще одна поштово-логістична компанія –  Justin. Нова фірма входить до холдингу Fozzy Group, повідомляє “Інвестор”.

Нова компанія розпочала активну фазу перед відкриттям. У низці обласних і районних центрів розпочався набір працівників. Як повідомляють в самій компанії:

Якою буде гривня в наступному році: прогноз від українського бізнесу

“Наші наміри – відкрити зручні відділення в містах Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі. Буде багато робочих місць зі гнучким графіком роботи, офіційним працевлаштуванням, доцільним навчанням, кар’єрними можливостями та своєчасною виплатою заробітної плати тричі на місяць”.

Міжнародні виробники напоїв можуть припинити свою роботу в Україні

Відомо, що компанія Justin входить до холдингу Fozzy Group і саме тому планує відкрити мережу своїх відділень впершу чергу у більшості магазинів торговельної групи Fozzy Group (у таких мережах, як Фора, Сільпо, Фоззі). У відділеннях проводитимуть  видачі та відправлення товарів, а також низку фінансових та інших послуг. Реалізовуватимуть доставку за допомогою партнерського сервісу “Автолюкс”.

Як зазначає співвласник Justin Юрій Авдиш:

“Усім відомо, що в Fozzy Group представлена широка різноманітність форматів рітейлу, в найкращих і найзручніших для споживача локаціях. Ми використали ці майданчики, щоб побудувати свій роздріб, бути ближче до наших споживачів”.

В компанії повідомляють, що ринок поштово-логістичних послуг в Україні зараз на підйомі і зростає в середньому 40% на рік. Саме тому, нова компанія не тільки зможе закріпитись поруч з уже існуючими, але і завоювати свою частину на ринку завдяки інноваційним підходам які анонсуються.

В Україні більшість вершкового масла — підробка

Юрій Авдиш, також повідомив, що в компанію Justin вже інвестовано кілька сот мільйонів гривен для того, щоб забезпечити для неї активний старт та якість сервісу. Поки, що компанія не розголошує інформацію про процентне володіння пакетом акцій, однак не відкидає того, що входить до  холдингу Fozzy Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *