Міжнародні виробники напоїв можуть припинити свою роботу в Україні

Coca-Cola, Pepsi та Carlsberg можуть припинити виробництво в Україні все через те, що на підприємствах закінчуються засоби для очищення води, повідомляє “Інвестор”.

Ще минулого тижня розпочалися проблеми із поставками рідкого хлору котрий використовують для очищення води. Все це через те, що 15 червня  зупинив свою роботу “Дніпроазот”. Ситуація наскільки ускладнилася, що навіть було скликане позачергове засідання РНБО. однак поки, що домовленості не були досягнуті.

В Україні більшість вершкового масла — підробка

Саме тому компанії, які використовують рідкий хлор та соляну кислоту для очищення питної води, будуть змушені призупинити виробництво. Як  зазначає заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська:

“На підприємствах запасів хлору немає, тому що за системою безпеки вони не можуть їх мати у себе на території. Станом на сьогодні вже йде мова про зупинку одного підприємства”.

Заборонений експорт: Україна стала лідером з незаконних поставок деревини в ЄС

На її думку влада належним чином не вирішує цієї проблеми. Проблема з нестачею хлору стосується і населення, оскільки без хлорування воду в крани подавати неможливо.  Після зупинки “Дніпроазоту” водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води.

Варто відзначити, що зупинка підприємств не настільки критична як перебої з постачанням питної води населенню.  Наприклад, у районах Запорізької області запасу хлору майже не лишилося, тому там уже зменшили тиск води у кранах. В Івано-Франківську, Львівській та Житомирській областях водоканали мають власні установки з вироблення речовин для очищення води. Так вони можуть частково компенсувати відсутність хлору з “Дніпроазоту”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *