Український Renault: французький автоконцерн може розпочати виробництво в Україні

Бюджетні автомобілі для всіх це напевнге мрія кожного українця, однак через високі ввізні мита придбати автомобіль може не кожен. Одним із можливих вирішень цієї проблеми є відкриття виробництва відомих марок на території України. Саме, з цією метою Прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів переговори із компанією Renault, повідомляє “Інвестор”.

 
Можна сказати, що вітчизняне виробництво автомобілів зараз існує скоріш всього на папері, однак виробничі потужності можуть бути використаними для виробництва іноземних автоконцернів. Залучення міжнародних автовиробників для роботи в Україні може також вирішити проблему здешевлення авто для населення.
 
Саме із такою метою Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з керівниками французької компанії-автомобілебудівника Renault та обговорив можливості розміщення виробництва в Україні. Володимир Гройсман відзначив:

“Зустрівся з керівниками провідного автомобілебудівника – французькою компанією Renault. Наразі ми обговорюємо можливості розміщення виробництва автомобілів групи Renault в Україні. Це і додаткові робочі місця, і розширення експортних можливостей”.

Зарплати виросли, проте українці стали жити бідніше — Світовий Банк

На думку прем’єра Україна може стати регіональним хабом автовиробництва. Оскільки, в нас успішно працюють  підприємства, які виробляють як вузли й деталі, так і готову продукцію на український та європейський ринки. Також, він зазначає, що кабмін планує розробити спеціальний законопроект, який дозволив би спростити процес залучення інвесторів в автовиробництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *