В аеропорт потягом: нововведення від Укрзалізниці

Планується, що вже з першого грудня всі охочі зможуть дістатися в аеропорт “Бориспіль” на потязі від станції Київ-Пасажирський, і дорога в них займе всього 35 хвилин, повідомляє “Інвестор”.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу “Київ-Пасажирський”, через станцію “Видубичі” до терміналу D аеропорту “Бориспіль”. Розрахунковий час в дорозі 35 хвилин. Обслуговувати пасажирів мають 26 пар поїздів місткістю на 200 людей.

Укрзалізниця закінчила минулий рік із прибутками

Також, проведені розрахунки того скільки потрібно буде заплатити за квиток. Попередньо називають цифру у 80 грн., проте, урядовці зазначають, що в залежності від пасажиропотоку ціну можливо знизять.

В.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов зазначив, що 

“При цьому буде піковий час – зранку і ввечері, де час курсування буде становити 30 хвилин перерви між поїздами, а в менш навантажені годинник інтервал курсування становитиме близько години. Місткість поїзда буде становити близько 200 пасажирів. А  загальний обсяг перевезень, починаючи з 2019 року, очікується близько 3 мільйонів на рік.”

Важливо, що більшість робіт із прокладання нового маршруту здійснюється силами лише “Укрзалізниці” без посередників. В компанії також зазначають, що на цьому маршруті будуть тестувати термінали з продажу квитків для пасажирів. Відповідно їх встановлять в аеропорту та на залізничній станції.

Проект є досить перспективним, адже проблема із доїздом вже не нова. Таким чином нововедення не лише полегшить дорогу до аеропорту для самих пасажирів, але і розвантажить цей напрямок автошляхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *