Українські крила – Одеський авіаційний завод розпочав виробництво нового літака

Новинка від Одеського авіаційного заводу отримала назву “Дельфін” і вже після перших випробувань показує високі результати, повідомляє “Інвестор”.

візитною карткою українського літакобудування вже давно стали машини від компанії “Антонов”,  а особливо легендарна “Мрія”. Проте, скоро асортимент пропозиції на ринку від українських виробників поповниться ще одним літаком. Проте, він на відміну від тієїж Мрії розрахований зовсім для інших цілей.

В аеропорт потягом: нововведення від Укрзалізниці

Одеський авіаційний завод нещодавно випустив у виробництво свою нову розробку літак Y1 “Дельфін”. Водночас компанія продовжує працювати над своїм літаком і вдосконалювати йогоНа думку авіаційних спеціалістів, у “Дельфіна” є всі шанси стати не тільки своєрідним повітряним таксі для бізнесменів, але й засобом для навчання для авіаційних вишів та шкіл.

Попри те, що авіазавод входить до структури “Укроборонпрому”, розробка літака ведеться не за державний рахунок, а на власні кошти підприємства.

Високі ціни — низька якість: в Україні маєють зрости ціни на проїзд в громадському транспорті

Однією із ключових особливостей “Дельфіна” є його економність. На злітному режимі він споживає приблизно 30 літрів на годину, а на крейсерському, при швидкості 280 км/год – не більше 25, що набагато менше, ніж спалюють спорткари.

Отже, можливо саме розробка авіаконструкторів з одеси стане одним із атрибутів успішного бізнесмена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *