Український авіагігант почне виробляти безпілотники

Українська компанія “Антонов” підписала угоду з  швейцарською AIR-ION Technologies SA  в якій означили плани налагодити партнерство в розробці безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Українська компанія відповідатиме за льотні функції, а швейцарські партнери за цифрове забезпечення, повідомляє “Інвестор”.

Деталі угоди компанії узгоджували під час міжнародної авіавиставки Farnborough. Ця виставка є однією із найбільших і найпрестижніших світових спеціалізованих виставок продукції підприємств авіакосмічного комплексу цивільного і військового призначення.  В 2018 році участь у виставці взяли більше ніж 1500 експонентів з понад 52 країн.

Схема відкатів: посадовці «Укрзалізниці» уклали договори на суми вищі за ринкові у понад 20 мільйонів гривень

Україна представляє на авіасалоні новий транспортний Ан-178 вантажопідйомністю 18 тонн, який бере участь у демонстраційних польотах на виставці.

Як зазначають в пресслужбі компанії “Антонов” :

“Документ передбачає кілька етапів співпраці, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій і ринку щодо застосування електричних БПЛА як повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних і військових цілях”.

Планується, що  ДП “Антонов” братиме участь в розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації. За успішої роботи очікується, що  на виробничих потужностях ДП “Антонов” будуть здійснювати серійне  виробництва багатоцільових електричних БПЛА.

Український Renault: французький автоконцерн може розпочати виробництво в Україні

Обидві компанії назвали поередні характеристики нового безпілотника. Він матиме злітну вагу в  1500 кг і крейсерську швидкість 185 км/год. За попередніми оцінками ринок цивільних БПЛА зросте з 17,8 млрд. доларів у 2017 році до 48,8 млрд у 2023 році. При цьому обсяг ринку безпілотників військового призначення впродовж цього ж часу досягне рівня в  133 млрд. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *