В Україні анонсували відкриття найпопулярнішої у світі мережі кав’ярень (фото)

Нещодавно українська компанія Pavo Group, що володіє мережею магазинів duty free в кількох аеропортах, придбала права реалізації продукції ТМ Starbucks. Про це розповідає “Інвестор-ЮА”.

Найвідоміший у світі кавовий бренд повинен з’явитися в аеропорту Запоріжжя, міжнародному аеропорту Львів імені Д. Галицького, а також в аеропортах Харків і Бориспіль (зал офіційних делегацій).

Шокуючий список речей, які можна купити на 1 долар в різних країнах світу

Starbucks — найвідоміша у світі мережа кав’ярень швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation зі штаб-квартирою у Сіетлі у штаті Вашингтон. Понад 24 тисячі закладів мережі розташовані у 55 країнах світу. У кав’ярнях мережі продаються передусім свіжозварена кава, гарячі кавові напої на основі еспресо, холодні й гарячі безалкогольні напої.

Науковці показали, які б мала розміри кожна планета на різних кінцях світу (фото)

Starbucks є одним з найбільш очікуваних брендів на ринку України поряд з IKEA, яка планує візит в Україну, і H&M, який вже відкрився в Києві.

При цьому в 2013 році в Києві з’явилася кав’ярня з ім’ям Starbucks. Але, як виявилося, в закладі продавалися різні види кави, в тому числі і Starbucks, а саме це місце не було офіційною кав’ярнею компанії.

Читайте також: Фоторепортаж з найдорожчого у світі фестивалю Burning Man
Працюй менше, роби більше: як компанія перейшла на 4-денний робочий тиждень і підвищила свою ефективність
Фоторепортаж з 5 найкрасивіших мініатюрних будиночків, які собі може дозволити кожен

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: