“40 000 гривень на власну справу”: рівненський нардеп проінвестує одну з бізнес-ідей молоді

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук та Рівненська молодіжна міська рада оголосили конкурс проєктів для амбітної молоді Рівного. В підсумку нардеп обіцяє проінвестувати найкращу бізнес-ідею.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: До 5 серпня триває реєстрація учасників конкурсу. Для цього необхідно заповнити Google форму. В ній потрібно вказати особисті дані та коротко описати свою бізнес-ідею.

Амбітну молодь запрошують взяти участь у конкурсі та поборотися за головний приз.

Коментар: “До участі запрошуємо усіх молодих, амбітних людей, що хочуть започаткувати власну справу. Ви можете подавати свої ідеї як від власного імені, так і від команди.

Від вас потрібна ідея та щире бажання розпочати власний бізнес”, – розповідають організатори заходу.

Крім того нардеп обіцяє стати ментором для кожного учасника.

Коментар: “Від себе я забезпечу менторську підтримку кожному учаснику та виділю 40 000 гривень на започаткування власної справи”, – обіцяє він.

Вже 7 серпня Дмитро Соломчук спільно з командою Рівненської молодіжної міської ради проведуть перший відбір учасників та визначать десять найкращих бізнес-ідей. Після цього, протягом двох тижнів, триватиме підготовка презентаційних матеріалів.

21 серпня десять щасливчиків захищатимуть свої проєкти перед інвесторами. І саме тоді буде визначено переможця, який отримає 40 000 гривень для того, щоб почати власний бізнес. На цю подію нардеп планує запросити бізнесменів, які також можуть зацікавитися інвестуванням проєктів.

Коментар: “Це по справжньому гарний шанс для молоді започаткувати свій бізнес та залучити реальні інвестиції!” – додає Соломчук.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Рівненський нардеп ініціював звернення до Кабміну через зменшення потужностей АЕС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: