Школи підуть на карантин лише за однієї умови

Вже сьогодні у деяких регіонах через поширення коронавірусу школярів масово переводять на дистанційне навчання. Експерти передрікають школам тотальний карантин.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Попри те, що школи поступово закриваються по всій країні, в Міносвіти не бачать передумов для повернення до дистанційного навчання.

За словами в.о. глави відомства Сергія Шкарлета, все буде залежати від того, в якій зоні буде знаходитися та чи інша адміністративно-територіальна одиниця.

Коментар:Якщо це буде червона зона, то, звичайно, передбачається навчання тільки в дистанційному форматі“, – заявив в.о. міністра Сергій Шкарлет.

Зазначимо, що на засіданні Кабмін дозволив роботу шкіл в червоних зонах. Згідно з ухваленим рішенням, відвідування навчальних закладів буде заборонено в разі, якщо на самоізоляцію відправлять більш ніж половину класів. Однак інфекціоністи вважають, що закрити всі школи на карантин доведеться дуже скоро.

Коментар: З епідеміологічної точки зору, так було під час епідемії грипу, тому що основне джерело поширення збудника – це діти в дитячих садках і школах. Але якщо при грипі карантин тривав два-три тижні, то зараз він може тягнутися місяцями“, – уточнює лікар-інфекціоніст Ігор Марков.

Він уточнив, що карантин доведеться запроваджувати через COVID-19 не у дітей, а у вчителів, які безпосередньо знаходяться в групі ризику: тому тенденція така, що вже через пару тижнів, коли почнеться серйозне похолодання, практично всі школи і садочки будуть закриті на карантин.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Який відсоток учнів не мали доступу до дистанційного навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: