Скільки тисяч українців змінили ім’я цьогоріч

У Міністерстві юстиції повідомили, скільки тисяч українців змінили своє ім’я протягом 2020 року.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це повідомили в Міністерстві юстиції України.

В Україні з початку року змінили ім’я 8 743 рази. Причому імена міняли частіше жінки, ніж чоловіки (5 866 і 2 839 відповідно).

Зазначається, що на зміну імені наважуються громадяни різного віку.

Коментар: Загалом же тенденція щодо зміни імені зменшується, з огляду на відповідні показники за останні кілька років. Якщо у 2016 році спостерігався справжній «бум» на зміну імені – відповідних актових записів було складено 22 365, то у 2019 таких було 15 689“, – повідомила заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

Як показує практика, частіше майже у два рази це роблять жінки. При цьому в переліку не враховані ті, хто змінив прізвище під час державної реєстрації шлюбу.

Серед найцікавіших у Мін’юсті навели такі приклади зміни імен громадянами України: Джоя – стала Беллою, Єлизавета – стала Климентина, Людмила – Каєю, Ганна – Оліанною, Дррааоллдлісс – Ганною, Марія – Деррікою, Ганна – Анабелою, Наталя – Адіті, Лариса – Глорією-Сандрою, Марія – стала Деріка

Чоловіки не відстають також: Аурел – став Олександром, Володимир – Вальдемаром, Іван – Йонасом, Люцифер – Джеком, Андрій – Владієм, Євген – Єжі.

Читайте також: Українську вишивку “білим по білому” хочуть занести до спадщини ЮНЕСКО (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: