Успішний бізнес: у Києві створили ферму, якою керують зі смартфона (відео)

Молодий киянин Максим Кірічко створив унікальну для України — вертикальну ферму. Про це повідомляє “Інвестор-ЮА”.

Максим разом з командою “Щастя здоров’я” довгий час працювали в лабораторії, де розробляли технології для вирощування зелені. Вони створили спосіб, як замінити землю з поживними речовинами на водяний розчин. А всі рослини у них розташовуються на вертикальних полицях в закритому приміщенні.

Програма “Ля Село” в гостях у ферми “Щастя здоров’я”:

На початкових етапах створення своєї справи де більшість стелажів та обладнання команда виготовляла власними руками. З того часу, ферма вже збільшилася в декілька разів і почала постачати свій товар в столичні ресторани та базари.

Рамен, айсберг, лолло россо, руккола, базилік, шпинат, мята, укроп, петрушка — і ще багато різної зелені команда вирощує на своїй фермі.

В Україні знову змінився курс долара

А виробництво настільки модернізувалося, що значну частину завдань на фермі можна виконувати просто зі смартфону, знаходячись в будь-якій частині світу.

Колега Максима і засновник компанії SmartEp Володимир Козеровський розповідає: “На цій фермі ви завжди можете оперативно розібратися в будь-якій проблемі і вирішити її віддалено. Тобто система працює таким чином, що якщо якісь з параметрів не дотримуються: рівень кислотності, температура і тд — ви отримуєте сповіщення про це і можете оперативно зреагувати та вирішити проблему. Система ферми стоїть на моніторингу цілодобово, 24/7”.

Читайте також: Ляшко знову оконфузився під Адміністрацією президента (відео)

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: