В США “підсумували” результат своїх санкцій проти Huawei

Щиро перелякані!”. Таким був іронічний вирок Вільбура Росса, торгового секретаря Америки, який він нещодавно виголосив аудиторії дипломатів.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА

Huawei — Китайський технологічний гігант і найбільший у світі постачальник обладнання мобільної мережі. Американські чиновники побоюються, що він може використовувати цю посаду для електронного шпигунства або диверсій від імені Пекіна.

В світі з’явилося місто, де заборонена політика і релігія (фоторепортаж)

Зважаючи на це, у травні департамент містера Росса включив Huawei до “списку юридичних осіб”, обмеживши можливості американських фірм вести бізнес з ним. Багато аналітиків очікували, що результати будуть болісними. 

Huawei витрачає понад 10 мільярдів доларів на рік на придбання програмного забезпечення, процесорів тощо. 

Експерти побоювалися, що продажі смартфонів Huawei, які більше не можуть поставлятися з популярними додатками Google, часто будуть закінчуватися за межами Китаю. Але в цілому фірма здається достатньо міцною. 

16 жовтня він оголосив доходи в розмірі 611 млрд. Юанів (89 млрд. Дол. США) за дев’ять місяців 2019 року, що на 24% більше, ніж у річному обчисленні. У ньому сказано, що він підписав понад 60 контрактів на встановлення zippy 5g телефонних мереж по всьому світу.

Читайте також: Китай публічно відреагував підписання Трампом “Гонконгського закону”

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *