Дмитро Соломчук: “В Рівненщину хочуть інвестувати, але бізнесу потрібні гарантії безпеки”

Наше завдання — комплексний розвиток Рівненщини. Ми не зможемо цього досягнути без спільної роботи усіх, в тому числі і правоохоронців. Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив народний депутат від партії “Слуга народу” Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Особливу увагу під час розмови приділяли питанню безпеки для потенційних інвесторів. Зокрема, акцентували увагу на тому, що через прекрасне географічне розташування Рівненщини і високу якість земель сільськогосподарського призначення, регіон дуже цікавий для аграрного бізнесу.

Наше завдання — комплексний розвиток Рівненщини. Ми не зможемо цього досягнути без спільної роботи усіх, в тому числі і…

Опубліковано Дмитро Соломчук Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Однак, малі і середні фермерські господарства, а також ті, хто тільки збирається створити свою справу, повинні мати надійний захист з боку держави і правоохоронних органів.

Рівненські патрульні розповіли про найгостріші проблеми в поліції

Ми працюємо з потенційними інвесторами, які готові будувати на Рівненщині заводи і фабрики. Усіх насамперед турбує одне питання — безпека” — заявив нардеп під час наради в Рівненському управлінні МВС.

Окрім цього, в МВС розповіли, що внаслідок реформи децентралізації зараз готують 30 офіцерів для рівненських ОТГ. Це будуть місцеві жителі, які підтримуватимуть порядок в громадах. А кожен офіцер отримає укомплектований усім необхідним службовий “Renault Duster”.

Також, варто відзначити, що на Рівненщині щодня на службу заступає до 120 нарядів правоохоронців, які оперативно реагують на виклики громадян. А для пошуку злочинців у Рівному працює 93 камери. Вони ідентифікують обличчя і номерні знаки автомобілів. Всього в області працює 373 подібні камери.

Впевнений, що спільними зусиллями наведемо лад на Рівненщині і створимо сприятливі умови для роботи підприємців. Інвестовані кошти підуть у місцеві бюджети, а звідти на школи, садочки, ремонт доріг та інші нагальні потреби у всіх районах області” — підсумував Дмитро Соломчук.

Читайте також: Власний бізнес: молоді львів’яни створили унікальну еко-ферму (відео)

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: