Польський менеджер став віце-президентом Укртрансгазу

Польський менеджер Павел Станчак нарешті зміг зайняти свою посаду в Укртрансгазі – пише “Інвестор”

Павел Станчак був обраний на посаду голови компанії ще 8 серпня. Проте, рішення компанії було заблоковано до перевірки СБУ. Оскільки кандидат отримував доступ до державної таємниці. Лише 21 лютого він зміг перейти до виконання своїх обов’язків.

До сфери його діяльності,зокрема належать розвиток міжнародних відносин, інтегрування Укртрансгазу в  європейський енергетичний простір та пошук міжнародних партнерів. Він здійснюватиме координацію підготовки проектів зовнішньоекономічних угод щодо транзиту і зберігання природного газу, організацію та контроль за їхнім виконанням.

 Павел Станьчик менеджер із значним досвідом у енергетичній сфері. Останні п’ять  років він працював у компанії  PGNiG Technologie S.A. 

“Для мене честь і приємність доєднатися до такого фахового колективу компанії. Сподіваюся, що мої знання та практичний досвід з проведення анбандлінгу газотранспортної системи Польщі будуть корисними, і разом нам вдасться реалізувати відокремлення та стале функціонування оператора ГТС України в найефективніший спосіб”,

 – зазначив Павел Станчак.

Таким чином польський менеджер хоч із труднощами, та все ж зможе спробувати власні сили в українській компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *