Китайський “контрабас”: українська митниця вилучила підробок на понад 1 мільйон гривень

Українські митники повідомляють про великі обсяги затриманого контрафактного товару, що надходить до України з Китаю. Лідерами підробок є продукція компанії Apple та відомих спортивних брендів Adidas, Nike, Puma, повідомляє “Інвестор”.

За даними  даними Державної фіскальної служби України (ДФС) українські митниці за січень-липень 2018 року призупиняли митне оформлення товарів майже в 4,2 тисячі випадків за підозрою в порушенні прав інтелектуальної власності. 

Вже не 52 мільйони: в Україні скорочується чисельність населення

Як повідомляють в ДФС серед таких випадків одною з найбільших  була  спроба ввезення з Китаю 4,4 тисячі пар кросівок з позначеннями, схожими на знаки Adidas, Nike, Puma. Загальна сума конфіскованого товару перевищила 1 млн грн, а штраф за рішенням суду становив 17 тис. грн.

Дві реалії українського митника: чи є вихід?

Ще одна із крупних затримок була спроба ввезення  417 навушників з Китаю, на яких неправомірно використовувалося зображення і логотип Apple. За рішенням суду товар на загальну суму 104,2 тис. грн був конфіскований, а на порушника накладено штраф в розмірі 17 тис. грн.

Молдова сказала ні монополісту — угоду з Газпромом продовжувати не будуть

Загалом в цей період порушено 7 справ про порушення митних правил за фактами ввезення і вивезення товарів, включених до митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності, на загальну суму майже 1,4 млн грн. Протягом січня-липня 2018 року митницями ДФС виявлено понад 27 тис. митних правопорушень, вартість предметів правопорушень у яких становила 1,3 млрд гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *