Не наше море: без спеціального договору з Росією – Україна втратить рибний промисел в Азовському морі

Вже з наступного року українські рибалки можуть втратити рибний промисел в Азовському морі, а Україна понесе величезні фінансові втрати. Виною цьому відсутність відповідних договорів із Росією та тиск російських силовиків на українських рибалок, повідомляє “Інвестор”.

Державне агентство рибного господарства України повідомляє, що вже з нового року українські рибалки не зможуть здійснювати свою роботу в  в Азовському морі без Протоколу українсько-російської комісії з питань рибальства щодо розподілу квот на вилов риби на 2019 рік.

Ізраїльський стартап створив м’ясо виготовлене на 3D-принтері

США проти Huawei: чи залишиться на ринку китайська компанія

В Агентстві зазначають:

“Відсутність Протоколу [українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі] позбавить українських рибалок можливості видобувати водні біоресурси у законодавчому полі”.

Нагадаємо, що ще в кінці жовтня мала пройти чергова нарада українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі, однак її було зірвано через те, що керівник російської делегації Ігор Рульов  та ще троє членів є нев’їзними на територію України і приїхали з порушеннями. Таким чином, нова угода не підписана і росіяни продовжують тиск на українських рибалок.

Нова схема від Євробляхерів — стати на облік в українській дипустанові

В погоні за виграшем: дві черниці програли в казино 500 тисяч доларів

В Рибагенстві зазначають, що така не визначена ситуація в Азовському морі може призвести до надзвичайних наслідків, зокрема втрати акваторії активного промислу і, як наслідок, падіння загального вилову водних біоресурсів. 

Варто зауважити, що така ситуація вдарить і по українському ринку і впершу чергу по рибалках. Зараз промисел в Азовському морі здійснює 91 суб’єкт господарювання, що отримав дозволи на промисловий вилов водних біоресурсів із залученням більше 800 суден та човнів різної довжини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *