Ізраїльський стартап створив м’ясо виготовлене на 3D-принтері

У світі все більше компаній працюють над проектами із створення штучного  м’яса. Науковці з Ізраїлю пішли ще далі вони анонсували свій проект відповідно до якого м’ясо надрукували на 3D-принтері із рослинних компонентів, повідомляє “Інвестор”.

Майбутнє стає все ближчим. Разом із розвитком органічних продуктів паралельно триває робота із створення синтетичних аналогів. Вже в 2020 році на ринку може з’явитись незвичайне синтетичне м’ясо надруковане на 3D-принтері з рослинних компонентів. Ця продукція є результатом роботи ізраїльського стартапу Jet Eat.

США проти Huawei: чи залишиться на ринку китайська компанія

Нова схема від Євробляхерів — стати на облік в українській дипустанові

Засновником компанії є Ешхар Бен Шитріт, який зізнається, що сам любить смачно поїсти м’яса. Одного разу в нього виникла ідея – замінити м’ясо на щось натуральне та корисне, але без шкоди для смаку і навіть консистенції.

Він зазначає, що

“М’ясо — це м’язи, жир, міоглобін та сполучна тканина. За допомогою нашого 3D-принтера нам вдалося відтворити цю структуру”.

Винахідник зазначає, що зараз 3D-принтері друкують безліч речей, навіть зубні протези. Через те він вважає, що за умов подальшого поширення таких технологій друкувати можна і їжу.

Північний потік — 2 не пройде — Конгрес США та Європарламент проти

Поки, що експериментальний продукт тестують на предмет текстури, аромату тощо у лабораторіях Ізраїльського технічного інституту, з яким співпрацює Jet Eat. Основна ідея компанії створити м’ясо (зокрема яловичину ) за доступною ціною в ідеалі дешевше ніж вартість справжнього м’яса.

В погоні за виграшем: дві черниці програли в казино 500 тисяч доларів

Як говорить керівник проекту Ешхар Бен Шитріт вже в наступному році м’ясо запустять для продажу в окремих містах країни, а в масовий продаж планується, що продукція потрапить з 2020 року. Ізраїльський розробник впевнений, що продукт матиме попит, а окрім того він може дозволити вирішити проблему із нестачею їжі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *