Він знову це зробив: Маск представив підземний швидкісний тунель (фото, відео)

Сучасні мегаполіси все більше стикаються із проблемою завантаженості доріг. Ілон Маск вирішив докласти руку і до цієї сфери. Нещодавно його компанія The Boring Company  представила першу тестову ділянку підземного швидкісного тунелю, повідомляє “Інвестор”.

Ідеї Ілона Маска часто випереджають час і громадськістю сприймаються не серйозно. Така історія була із The Boring Company. Ніхто не думав, що ідея із будівництва швидкісного підземного тунелю буде втіленою. Однак нещодавно у містя Готорн відкрили першу тестову ділянку.

Транш буде: МВФ надасть кредитні кошти для України майже на 4 мільярди доларів

Сто мільйонів на дороги: Україні нададуть кошти на реконструкцію інфраструктури в західних областях

Двокілометровий підземний тунель Loop Transportation System запрацював у невеликому містечку Готорн, де знаходиться штаб-квартира The Boring Company і SpaceX. Його будівництво тривало два роки. Тунель став першим у рамках розробленого The Boring Company проекту боротьби з завантаженістю на дорогах.

Нова реформа ДФС: податкову та митницю розділять

Першим у тунелі проїхав співробітник компанії Tesla. А першим автомобілем звісно була Tesla Model X. За дві хвилини автомобіль проїхав всю ділянку “підземної дороги” протяжністю 1,8 км.

Німеччина найбільше інвестувала в Україну за минулий рік

Вартість одного такого тунелю становить близько 10 млн. доларів. В цю ціну входять всі земляні роботи, будівництво внутрішньої інфраструктури з освітленням, вентиляцією, системами безпеки, зв’язку та інше. За ідеєю Маска такий тунель дозволить пересуватись не виходячи з власного автомобіля. Просто потрібно буде заїхати на певну станцію.

Спеціально для Loop Transportation System у машин Tesla та інших електрокарів будуть зроблені висувні бічні колеса, які зможуть висуватися і забиратися за необхідності.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *