З 1 листопада в Україні з’являться нові дорожні знаки

На українських водіїв чекають чергові зміни дорожніх знаків. Нещодавно уряд вніс зміни до правил дорожнього руху, змінивши два дорожніх знаки. Більш відчутні зміни чекають на водіїв восени 2021 року. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: З листопада набирають чинності нові стандарти безпеки в частині “Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні”. Серед основних змін і уточнень, які вносяться в ДСТУ 4100: 2021:

  • зображення дорожніх знаків приведені у відповідність з Конвенцією про дорожні знаки та сигнали й доповнені новими дорожніми знаками;
  • внесені зміни в зображення знаків відповідно до змін нормативно-правових актів;
  • вводяться нові дорожні знаки “Автозаправні / Електрозарядні станції”, таблички “Місце для зарядки електромобілів”, “Платна дорога” і “Кінець платної дороги”.
  • Також стандарт доповнять знаками по прикордонній смузі відповідно до постанови КМУ від 9 листопада 2016 № 790 та графічними матеріалами про принцип встановлення і застосування знаків на одній опорі. У новому розділі стандарту вкажуть, як розміщувати знаки на щитах і фонових щитах, і введуть дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях.
В Україні впровадять нові дорожні знаки: що зміниться

Торкнуться зміни й велоінфраструктури: в ДСТУ з’являться знаки і таблички до дорожніх знаків, які регулюють рух велосипедистів.

Також змінені знаки індивідуального проєктування: шрифт, форма стрілок, введені символи для позначення центру населеного пункту, річки.

Читайте також: Перша країна світу офіційно внесла біткоїн у платіжну систему