Відтепер без комісії: міжнародна компанія запустила сервіс грошових переказів в Україну

Міжнародна компанія TransferGo запустила нову послугу для України, а саме систему грошових переказів з Європи, які не обкладаються комісією. Тепер українські заробітчани отримають зручний сервіс для переказу коштів своїм родинам, котрий крім того дозволить їм зекономити, повідомляє “Інвестор”.

 ТransferGo є світовим  онлайн-сервісом, який забезпечує швидкі, економніі та безпечні міжнародні грошові перекази у режимі реального часу.  Компанія заснована в 2012 році у Великій Британії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні вона працює в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві. В Україні вона розпочала роботу з 2017 року і зробила ставку на людей, які прагнуть відправляти гроші з Європи в Україну без традиційно високих банківських зборів. 

Сканер обличчя замість паспорта: в аеропорту Сіднея тестують нову технологію

В цьому році компанія анонсувала нову послугу для українців, які працюють за кордоном. Вони можуть переказувати кошти абсолютно безкоштовно. Як зазначають в  ТransferGo:

«Укрзалізниця» оновить свої потяги за рахунок європейських донорів

“Ця ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів”.

Представники компанії вбачають в Україні потенційно перспекетивний ринок грошових переказів. За даними TransferGo, тільки у першому кварталі 2018 року українці з країн Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій додому на суму більше 8 мільйонів євро, що у 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

Сумські дороги залишаться без ремонту — через безвідповідальність чиновників

Нова послуга, також вигідна для державних структур, оскільки вона дозволить легалізувати зароблені заробітчанами кошти. Внаслідок цього значно полегшиться процес надання різної соціальної адресної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *