Сканер обличчя замість паспорта: в аеропорту Сіднея тестують нову технологію

Традиційний паспортний контроль значно затримує пасажиропотік, вимагає додаткових засобів безпеки та створює дискомфорт. Аеропорт Сіднею, який є одним із найсучасніших у світі, розпочав тестування нової технології – коли паспортний контроль замінять сканером обличчя, повідомляє “Інвестор”.

Ще в 2015 році в Австралії започаткували програму спрощення процедури перевірки документів “Seamless Traveller”. У січні 2017 року міністерство імміграції та охорони кордонів Австралії повідомило про плани по впровадженню розпізнавання осіб, у рапках раніше розпочатої програми.

«Укрзалізниця» оновить свої потяги за рахунок європейських донорів

Тепер стало відомо, що компанія Qantas почала тестування технології сканування осіб на обраних рейсах. Нова технологія має автоматизувати реєстрацію, посадку, доступ до комфортабельних зон очікування і здачу багажу. Тестування ведеться в  в аеропорту Сіднея. Вона використовує технологію розпізнавання облич і біометричні сканери. Нова технологія працює паралельно із традиційним паспортним контролем, для тго, щоб визначити ефективність нововведення.

Сумські дороги залишаться без ремонту — через безвідповідальність чиновників

Безконтактні системи ідентифікації допоможуть  відмовитися від традиційної перевірки паспортів (або зробити її вибірковою), що спростить процес проходження контролю. В планах також реалізація технології  для мобільної реєстрації та проходження митниці. В майбутньому в Австраліїхочуть автоматично обробляти дані 90 відсотків пасажирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *