Індустріальний парк вартістю в понад 2 мільярди гривень створять в Дніпрі

Індустріальні парки стали в сучасному світі успішними кейсами для того, щоб залучити інвестиції та сконцентрувати виробників досить часто сходого профілю. У місті Дніпро розпочали підготовку до створення тут індустріального парку площею близько 61,4 га та вартістю у 2,7 млрд гривень повідомляє “Інвестор”.

Innovation Forpost це новий індустріальний парк над яким розпочали роботу в Дніпрі. У липні цього року завершили вже всі процедури його оформлення.

Як зазначає директор Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко:

“Загалом в індустріальний парк протягом п’яти років буде залучено 2,7 млрд грн інвестицій. 9,93% від цієї суми планується залучити з міського бюджету, 9,45% – з державного, решта фінансування – за рахунок коштів інвесторів і керуючої компанії”.

Сам парк буде розташовано приблизно в 4 км від центру міста на колишній території заводу “Інтерпайп”. Проект парку охоплює офіси та R&D центри, виставковий комплекс з інноваційним музеєм науки, тестову площадку HypeUA, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти з дитсадком, готель і зелені зони.

В жовтні має розпочатись проектування дорожньо-транспортної та інженерної мереж. Будівництво планується почати весною 2019 року, а до кінця року буде введено в експлуатацію перші об’єкти парку.

директор Агентства розвитку Дніпра повідомляє, що 

“У нас уже є запити на чотири майданчики проекту у виробничій зоні. Компанії приходять з інноваційної сфери. Наприклад, уже сьогодні одна компанія планує виробляти продукцію, друкуючи вироби на 3D-принтерах. Є також інвестори, зацікавлені в будівництві експоцентру на 12 тис. кв . м. Привабливим проектом також є торговельно-сервісна зона”.

У проекті Innovation Forpost передбачено як будівництво нових будівель (виробничих та офісних корпусів, комплексів обслуговування), так і реконструкцію наявних. Зокрема, планують перетворити колишній ливарний цех у  виставковий арт-простір.

За прогнозами агентства, після запуску парк зможе надати близько  5 тис. робочих місць. Для фінансування проекту будуть залучати кошти з різних джерел крім бюджетних, велику надію покладають на грантову підтримку та спонсорську допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *