Модернізувати чи міняти: жодного нового пасажирського вагону не виготовлено з початку року

Крюківський вагонзавод є єдиним на пострадянському просторі підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів – пасажирських і вантажних. Проте від початку року замовлень на пасажирські вагони у підприємства немає, повідомляє “Інвестор”.

Пасажирські вагони підприємство виготовляє на замовлення компанії-монополіста залізничних перевезень”Укрзалізниці”. Проте, завод також працює на експорт його продукція поставляється більш ніж у 20 країн світу.

Укрзалізниця планує створити спеціалізовану дочірню компанію

Починаючи з 2017 році завод збільшив випуск вантажних вагонів на 28%, або на 437 штук порівняно з 2016 роком – до 2013 одиниць. Крім того, у тому ж році завод виготовив 50 пасажирських вагонів, що в 5,5 раза більше, ніж у 2016 році.

Від початку цього року підприємство активно нарощує виробництво вантажних вагонів. Зокрема, в січні-квітні їхній випуск зріс на 47,7%, або на 347 вагонів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 1074 одиниць.

Французький техногігант буде співпрацювати з «Укрзалізницею»

Проте, водночас у той же періоду завод не виготовив жодного пасажирського вагона, тоді як у січні-квітні 2017 року підприємство випустило 12 пасажирських вагонів. З початку року підприємство модернізувало 5 вагонів метро.

Отже, можна побачити тенденцію в зміні парку вантажних вагонів, оскільки цей напрям перевезення вантажів користується значним попитом. Водночас, питання із модернізацією та заміною існуючих пасажирських вагонів, теж не повинно відходити на задній план.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *