Французький коньяк б’є рекорди продажів у світі

Франція відома не тільки своїми винами, але і коньяком. Минулий рік для цього напою став надуспішним адже зафіксували рекордні продажі в усьому світі, повідомляє “Інвестор”.

З серпня минулого року по серпень цього Французьке Національне міжпрофесійне управління коньяку зафіксувало  рекордні обсяги продажу цього алкогольного напою у світі.

Відповідно до даних організації за цей період  із Франції було експортовано близько 206 млн пляшок коньяку.А сам експорт з 2017-го по 2018 рік французького коньяку зріс на 8,2% за обсягом і на 5,4% в грошовому виразі.

Найбільше в Європі споживають францкузького коньяку британці.  зЗ2017-го до 2018 року  Великобританія імпортувала близько  10,8 млн пляшок. Самі ж французи значно відстають на внутрішньому ринку цього напою було продано 4,3 млн пляшок.

Цей напій експортується до понад 150 країн. Найкраще він продається у США, Канаді та Мексиці. Але його продаж із 2017-го до 2018 року особливо підскочив в Азії – майже на 15%. Китай імпортував близько 26,2 млн пляшок і увійшов до найбільших імпортерів коньяку.

В Україні також виробляють коньяк однак він має труднощі із експортом на світові ринки, через затвердження французькитми виробниками правил, що таку назву моженосити лише напій із їхньої провінції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *