Компанія “Росава” повідомила про своє закриття

Найбільша в Україні компанія виробник шин оголосила про про добровільну ліквідацію товариства, повідомляє “Інвестор”.

Білоцерківський шинний завод, який є приватним акціонерним товариством “Росава”, котрий є найбільшим в Україні виробником шин. Підприємство працює ще з 1972 року. Його основним видом діяльності є виробництво автошин.

 Компанія “Росава” успішно працювала на ринку України та закордоном. Зокрема вона, реалізує на українському ринку близько 50% своєї продукції, решта 50% експортує в країни СНД, Європи, далекого і ближнього зарубіжжя. В своєму асортименті вона має більше 200 типорозмірів шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту та сільськогосподарської техніки.

Єдиний спеціалізований автозавод в Україні збанкрутував

“Росава” не повідомляла про жодні фінансові труднощі чи значні боргові зобов’язання. Проте, раптово акціонери найбільшого в Україні виробника шин «Росава» (м. Біла Церква, Київська обл.) на загальних зборах 30 квітня прийняли рішення про добровільну ліквідацію товариства. 

Про це рішення компанія повідомила в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Жодної інформації, що стало причиною такого рішення поки, що компанія не надає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *