Золоті дороги: в автодорі назвали суму для ремонту усіх доріг в Україні

Керівництво укравтодору назвало приблизну суму яка потрібна для капітального ремонту доріг України. На їхню думку необхідна сума має дорівнювати 2 трильйонам гривень, повідомляє “Інвестор”.

Щодня, в новинах ми можемо спостерігати десятки скарг на жахливий стан доріг і бездіяльність уповноважених органів. Навіть після ремонту дороги як говорять автомобілісти “зникають разом із снігом”. Активісти зазначають, що головною причиною стану доріг є навіть не нестача коштів, а халатність, корупція та низька ефективність в Укравтодорі.

Прикладіть палець і заплатіть: ПриватБанк запустив нову технологію

Чиновники замість того, щоб комплекно вирішити проблему і можливо розділити обов’язки за доглядом за дорожнім полотном за кількома компаніями, що будуть конкурувати вимагають більшого фінансування. Свою точку зору на проблему з дорогами  радник глави “Укравтодору” Олександр Кава  сформував наступним чином:

АЗС продовжують наживатися на водіях

“Щодо доріг, де робиться ямковий ремонт – це вимушений захід для того, щоб забезпечити якийсь проїзд на дорогах, які потребують капітального ремонту. Для того, щоб відремонтувати всі дороги країни, дороги між населеними пунктами, потрібно 2 трлн. грн. Таких грошей немає у державному бюджеті”.

У відомстві зазначають, що це приблизна сума, адже вартість ремонту одного кілометра дороги залежить від багатьох факторів: потреби в земельних роботах та робіт з налагодження комунікацій. В середньому ж ремонт дороги другої-третьої категорії  коштуватиме від 10 до 15 млн. гривень за кілометр.

«Звільнена» валюта: Верховна рада ухвалила Закон «Про валюту і валютні операції»

Таким чином висновок напрошується один поки саме відомство не буде зреформоване проблема залишатиметься невирішеною, а мільйони гривень будуть іти на ілюзорні ремонти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *