Прикладіть палець і заплатіть: ПриватБанк запустив нову технологію

Для українців стала доступною технологія при якій можна буде оплачувати свої покупки за допомогою відбитку пальця, повідомляє “Інвестор”

Сучасні технології зараз активно впроваджують у фінансовій сфері. Якщо раніше сервіси Android Pay та Apple Pay стали революційними та допомагали користувачам здійснювати всі фінансові справи завдяки смартфону, то нова технологія розрахунків відбитком пальців взагалі звільняє користувачів від різних додаткових гаджетів.

Чорна діра на митниці: Україна щороку через контрабанду втарачає мільйони гривень

 В Україні пілотний проект із  використання біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця запустив першим серед банків “ПриватБанк” за підтримки міжнародної платіжна система Visa та компанія Mosst Payments.

Для того, щоб проводити розрахунки за допомогою нового способу достатньо один раз “прив’язати” відбиток до своєї карти. Після цього можна платити за всі свої покупки лише приклавши палець до спеціального зчитувача біометричних даних в місцях  які підтримують цю технологію. Як повідомила прес-служба “Приватбанку”, першими в Україні оплачувати свої покупки без готівки, карт і смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві, які оформили картки Visa “Приватбанку”. 

Як залучати інвестиції треба вчитись в Дніпропетровщини

 В банку зазначають, що технологія має бути цікавою не лише простим користувачам, але також власникам дрібного і середнього бізнесу  пов’язаного із торгівлею. Оскільки нова технологія зводить до мінімуму потребу в спеціалиних приладах для розрахунків. Також, важливо є те, що завдяки цьому фінанси легко відслідковувати та контролювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *