Андрій Пальчевський: Президенту потрібно прислухатися до народу

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає, що Президент України повинен враховувати думку професіоналів і чути свій народ. Таку позицію Андрій Пальчевський висловив в інтерв’ю телеканалу News One.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “Президент повинен бути чорноробом в політиці. Його задача проста – брати розумного і ставити його на потрібне місце, брати чесного і ставити на потрібне місце. Йому потрібно прислухатися до кращого варіанту і до народу. Обіцяних референдумів немає. Земля продана. Помилок наробили стільки, що наступному президенту доведеться все повертати назад. Сто відсотків буде повернення землі на інших умовах. Сто відсотків буде введення податку для всіх тих, хто приватизував нашу промисловість“, – сказав Андрій Пальчевський.

На думку громадського діяча, Конституцію України необхідно адаптувати під нинішні виклики в державі.

Коментар: Президенту потрібно створити групу щодо приведення Конституції України у відповідність до запитів країни. Ми даємо шість разів в штангу. Ми обираємо не тих людей. У нас жахлива корупція і падіння всього, скорочення населення. 30 років існування Незалежної України показали, що той документ, за яким ми живемо, був написаний неправильно. Він не виконується. Немає реального поділу влади … З султанатом в Україні потрібно закінчити“, – заявив Пальчевський.

Підприємець вважає, що для оновлення Основного Закону потрібно створити нову Конституційну асамблею, куди увійдуть лідери громадської думки.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила “Перемога Пальчевського”. Її лідер Андрій Пальчевський заявив, що протягом 10 тижнів буде жити по 7 днів в різних районах столиці, щоб дізнатися, як живуть кияни та ті, хто працює в Києві. 10 серпня він переїхав жити в Дарницький район.

Читайте також: Притула зізнався, чому йде в мери Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *