Гордон: відрізану свинячу голову нам підкинув один з кандидатів у Президенти

В ефірі одного з українських телеканалів журналіст Дмитро Гордон заявив, що під його офіс підкинув відрізану свинячу голову кандидат у президенти України, повідомляє “Інвестор”.

“Чесно вам скажу: я дуже засмутився. Ми з цієї свинячої голови приготували холодець, а він виявився несмачним. Могли б підкинути щось краще, за великим рахунком. Ідіоти, вірніше, ідіот. Тому що нами встановлено, що за цією акцією стоїть один із кандидатів у президенти”, — заявив Гордон.

Вакарчук: Україні потрібна третя революція

Нагадаємо, що декілька днів тому, невідомі принесли голову до офісу журналіста. Вона була наколота на вила з презервативом на п’ятачку і образливими написами на ній. Окрім цього хулігани намалювали свинячу голову на асфальті біля офісу і підписали її нецензурним словом.

Журналіст повідомив, що вже написав заяву в поліцію, але пообіцяв правоохоронним органам не називати прізвище підозрюваного кандидата в президенти, допоки не закінчиться розслідування.

“Я обіцяю назвати його прізвище, хай закінчиться слідство. Просто дурень. А бовдурами бути не можна, тому що за це карають. Він буде покараний. Звичайно ж, згідно із законом. З огляду на те, що там були вила, можу сказати лише, що це не Ляшко”, — зазначив журналіст.

Читайте також: Пранкери “розвели” тітушок на мітинг за неіснуючого кандидата (ФОТО)

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *