“Куди поїхати”: кордони для українців відкрили ще 13 країн

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив на ранішньому брифінгу, що зараз для українців кордони відкрили 39 країн світу. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Він також нагадав, що минулого тижня українці могли відвідувати лише 26 країн, які є відкритими чи відносно відкритими для подорожей українців. 

Коментар: “Станом на зараз таких країн вже 39, тобто у нас відбулося збільшення. Я хочу наголосити, що не у кожному випадку йдеться про абсолютно вільний в’їзд. Потрібно дотримуватися певних правил, відповідно керуватися рішеннями органів влади цих країн, і тому я прошу уважно перед виїздом перевіряти інформацію про умови в’їзду, яка розміщена на карті (інтерактивна онлайн-карта подорожей світом для українців на час поширення пандемії коронавірусної інфекції COVID-19)”, – сказав Кулеба.

Онлайн-брифінг міністра закордонних справ Дмитра Кулеби щодо актуального стану кордонів у світі, подорожей під час пандемії COVID-19. Міністр також зробить низку заяв з актуальних питань зовнішньої політики України.

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Понеділок, 20 липня 2020 р.

Протягом тижня для українців відкрили кордони ще 13 країн – Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко. 

Кулеба повідомив, що в’їхати у ці країни можна за умови дотримання певних правил. 

Нагадаємо, раніше кордони для українців відкрили Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Багамські острови і Ліван.

Джерело: Уніан

Читайте також: У Європі з’являться нові банкноти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: