“Нафтогаз” пропонує споживачам замовити газ на рік вперед за фіксованою ціною

Якщо в серпні замовити річний тариф, то з 1 вересня протягом 12 місяців потрібно буде оплачувати газ за ціною 4,73 грн за куб. м.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” пропонує споживачам тариф “Річний” з фіксованою ціною на газ в розмірі 4,73 грн за куб. м (ціна без вартості розподілу і доставки блакитного палива).

Коментар:Ми запускаємо новий тариф на газ – Річний. Відсьогодні клієнти газопостачальної компанії “Нафтогаз України” можуть купувати газ за фіксованою річною ціною і використовувати його протягом 12 місяців“, – сказано в повідомленні.

Умови тарифу

Відзначається, що за умовами тарифу ціна газу фіксується на рік, без передоплати. Тобто можна зафіксувати ціну газу зараз і застрахувати себе від зростання ринкових цін взимку, вважають в компанії.

Коментар:Якщо в серпні ви замовите річний тариф, то з 1 вересня протягом 12 місяців будете оплачувати газ за ціною 4,73 грн за куб. м з ПДВ (без вартості розподілу і доставки). Вартість доставки клієнти заплатять своєму оператору ГРС (облгазу)“, – відзначили в компанії.

Ми запускаємо новий тариф на газ – «Річний» 😀 Відсьогодні клієнти Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" можуть…

Опубліковано Нафтогаз України – Naftogaz Понеділок, 17 серпня 2020 р.

Ціна буде зростати

У прес-службі підкреслили, що у вересні ціна газу за тарифом «Річний» буде переглянута, можливо в бік зростання. Але для клієнтів, які придбали газ за серпневою ціною, нічого не зміниться. «Протягом року тариф для них становитиме 4,73 грн за куб. м», – додали в «Нафтогазі».

Потрібен договір

Згідно з інформацією на сайті, скористатися тарифом «Річний» можуть тільки клієнти газопостачальної компанії «Нафтогаз України», які уклали договір.

Ринок газу

З 1 серпня 2020 року в Україні почав працювати ринок природного газу для побутових споживачів. Очікувалося, що ціни на газ в Україні підуть вгору після відкриття ринку газу для населення з 1 серпня, але завдяки заповненню підземних сховищ газу (ПСГ) це станеться не так стрімко, як могло б бути.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Продаж київського готелю “Дніпро” хочуть скасувати через суд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: