Садовий знявся з виборів на користь Гриценка

Кандидат у президенти України Андрій Садовий офіційно відмовився від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка, повідомляє “Інвестор”.

Під час брифінгу в Києві 1 березня він заявив, — “Я прийняв рішення — я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка”.

Мер Львова заявив що основною ціллю для “Самопомочі” є перемога на виборах до парламенту. Але зараз важливе завдання — обрати президента, який буде дійсно боротися з корупцією.

Одразу троє депутатів покинули БПП (документи)

“На моє переконання, сьогодні ми маємо шанс. “Самопоміч” — це та платформа, яка має об’єднати всі демократичні сили. Наша задача перемагати на виборах парламентських на виборах в органи місцевого самоврядування. Але саме зараз ми маємо шанс обрати українського і антикорупційного президента”, — пояснив своє рішення мер Львова.

Садовий заявив що вже наступного тижня він підпише угоду з лідером “Громадянської позиції”, де будуть обумовлені всі найважливіші питання внутрішньої та зовнішньої політики.

На початку наступного тижня ми підпишемо публічну угоду, і там, в тій угоді, будуть прописані дуже важливі принципи стосовно оборони і безпеки нашої держави, боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Це важливо для нас усіх. Саме зараз ми маємо шанс. В єдності ми сила”, — сказав Садовий.

Під час зустрічі з політрадою партії “Самопоміч”, Садовий пояснив своїм прибічникам — “Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори — тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх”.

Читайте також: Бігус про Тимошенко: вона у нас через тиждень окремо вихопить люлей

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *