У Чехії відбувся суд над готелем за його проукраїнську позицію

Власник готелю Brioni Boutique Hotel в Остраві Томаш Крчмарж, який має українське коріння, п’ять років тому відмовив у заселенні 49 спортсменам із Росії. На вході в будівлю готелю і на її сайті з’явилося оголошення: “З 24 березня 2014 року не розміщуємо громадян РФ. Причиною є анексія Криму”. Там же містилося застереження, що це не поширюється на тих росіян, які письмово заявлять про незгоду з приєднанням півострова до Росії. Про це повідомляє “Інвестор-ЮА”.

У вівторок, 30 квітня 2019 року, Конституційний суд Чехії став на бік господаря готелю.

Суд визнав, що дії власника Brioni Boutique Hotel в Остраві не є дискримінацією. Конституційний суд Чехії визнав коректним таке висловлювання своїх політичних поглядів.

Втім, нещодавно, чеська торгова інспекція оштрафувала готель на 50 тисяч крон (2 тисячі євро) “за дискримінацію споживачів за національною ознакою”. Верховний суд Чехії підтримав рішення комісії, але знизив штраф у 10 разів. І ось тепер Конституційний суд вимагає зовсім скасувати штраф, вважаючи, що Крчмарж не допустив ніяких порушень, а лише висловив свої політичні погляди в коректній формі.

КС вирішив, що, Крчмарж, виклавши в інтернеті оголошення про відмову в розміщенні росіян, аж ніяк не дискримінував їх у правах, оскільки ті були заздалегідь попереджені про умови заселення і мали можливість обрати інший готель в Остраві.

Читайте також: В Україні офіційно знизили ціну на газ для населення
Супрун розповіла коли розпочнеться новий етап реформування МОЗ
“Списки вже сформовані”: стало відомо кому спершу видадуть російські паспорти

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: