Відтепер вихід з карантину залежить лише від одного показника — МОЗ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, як визначався один з показників для виходу з карантину. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Показник інцидентності – це показник, який розраховується як кількість інфікованих за останні сім днів на сто тисяч населення. Наприклад, у Чернівецькій області такий показник сягає 36. Коли ми визначали кількісну ознаку цього показника, то брали за основу показник 11 травня –  коли запроваджувався перший етап пом’якшення карантину. Потім зробили коефіцієнт міцності – здатність нащої системи охорони здоров’я надавати відповідну допомогу, завантаженість ліжок. Таким чином вийшли на показник 12 – він достатньо адекватний, зрозумілий і відповідає тій стратегії стримування, яку обрала Україна“, – пояснив міністр. 

Деталі:  Глава МОЗ розповів про показник інцидентності, який наразі повинен становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.

У міністерстві зазначили, що окрім Чернівецької області є й інші регіони, які перевищують цей показник. 

За цими даними перейти на другий етап виходу з карантину не можуть 11 областей, серед них: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, а також Київ та Київська область.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Коли пускатимуть в зали ресторанів та кафе: назвали остаточну дату

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: