Президент привітав українців з 1033 річницею Хрещення Русі-України (відео)

Сьогодні в Україні відзначають 1033 річницю з дня Хрещення Русі. З цієї нагоди Президент України звернувся до громадян з офіційним привітанням.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Володимир Зеленський наголосив, що свято має назву “Хрещення Русі-України”. Саме це найменування гарант  вважає історично справедливим. Адже Україна є спадкоємицею однієї з наймогутніших держав, історія якої розпочалася у столиці нашої країни – у місті Києві. 

Коментар: “Україна є спадкоємницею однієї з наймогутніших держав середньовічної Європи. В її столиці, яка є столицею сучасної України, розпочалася історія християнства у Східній Європі” – розповів президент.

Також у привітанні Зеленський згадав найвизначніші місця усієї країни. Він розповів про давні храми та святині, які є окрасою та історичною пам’яткою християнства у багатьох областях України.

Коментар: “Це одна з речей, яка свідчить, що всі українці, з будь-якого куточка України – це один великий народ. Ці слова – не данина кон’юнктурі, а данина правді та справедливості. Київська Русь – мати нашої історії”, – сказав Президент.

Глава держави наголосив, що спадкоємцями могутньої Русі є всі 24 області держави та Крим. А “двоюрідні племінники” та “далекі родичі” не можуть претендувати на цей спадок. 

Президент стверджує, що головним завданням зараз є зберегти все те, що збудовано, повернути до України те, що захоплено та відновити зруйноване. 

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук також долучився до привітань. 

Коментар: “Історія – це те, що наповнює нас, повчає та робить українцями. Хрещення Русі – надважливий етап становлення України, як держави.

Я вітаю усіх вірян з цим великим святом! Зичу українцям душевного спокою, миру та гармонії!”, – написав Соломчук у своєму телеграм-каналі.

Депутат наголосив, що завдяки християнству Київська Русь змогла стати наймогутнішою державою у свій час. Саме нова віра відкрила для Русі можливості для налагодження зовнішньополітичних відносин з Європою.

Читайте також: Фермерам виділили 240 млн гривень на страхування врожаю

Джерело: сайт Час-Дій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: