Житомир може стати “норковою столицею”

 
В недалекому майбутньому Коростишівський район на Житомирщині може стати одним із центрів промислового вирощування норок, повідомляє “Інвестор”.

В Житомирській облдержадміністрації було підписано меморандум про співпрацю між бізнесменом з данії та керівництвом області, щодо створення інвестиційного проекту. У Коростишівському районі, що межує із Житомиром, з’явиться норкова ферма, за будівництво якої візьметься данський інвестор.
 
Меморандум про співпрацю підписали інвестор Ханс Олесен та голова ОДА Ігор Гундич. цей проект передбачає перпективний план розвитку підприємства і розрахований на тривалий період. Загальна сума інвестицій для будівництва норкової ферми становить 800 тис. євро.

Проект передбачає будівництво спеціалізованих приміщень для 5 тис. маточних голів. Проте планується за 5 років розширити ферму до 10 тис. тварин. Ферма створить 10 робочих місць під час будівництва та 30 безпосередньо під час функціонування. Крім того, інвестор планує розвивати соціальну інфраструктуру району.

Таким чином скоро всі любительки норкових шубок будуть знати про Житомир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *