“Наші у Вегасі”: на найбільшій виставці побутової електроніки Україну представлять 6 проектів (фото)
Сектор сучасних технологій останнім часом особливо активно розвивається в Україні. Багато наших винахідників напряму ідуть до споживачів і збирають кошти на свої прототипи. Чимало проектів вже отримали міжнародне визнання. Вже наступного року в Лас-Вегасі Україну предсталятимуть, аж шість проектів, повідомляє “Інвестор”.
International CES або International Consumer Electronics Show (Міжнародна Виставка Побутової Електроніки) – це одна з найбільших і найпрестижніших торговельних виставок побутової електроніки в усьому світ. Вперше її провели у червні 1967 року у Нью-Йорку. Зараз вона проводиться щороку в Лас-Вегасі і число учасників з кожним роком збільшується.
Економічні чи політичні? — Росія ввела санкції, щодо українських політиків та бізнесменів
Для українських стартаперів котрі прагнули потрапити на цю виставку був організований конкурс за результатами якого відібрано 6 учасників. Організаторами виступили Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), компанія Concepter, а також UVCA.
«Укрзалізниця» стала приватною компанією
Як зазначає Влад Тисленко, CEO Concepter:
“Навколо багато розмов про те, що створити hardware-стартапи – складно. Ми доводимо протилежне. Завдяки досвіду Concepter, підтримки WNISEF і наближеності до інвесторів UVCA, український павільйон на CES-2019 повинен вийти особливо потужним”.
Переможці конкурсу отримають кошти на покриття оренди окремого стенду в павільйоні, яка коштує близько 3 тисяч доларів. Крім того компанії-організатори нададуть менторське супровід з питань проявів проекту, включаючи виробництво, логістику, маркетинг, PR і допомогу в налагодженні зв’язків з клієнтами, виробниками та дистриб’юторами на самій виставці.
Незвичайне соціальне підприємство запрацює в Івано-Франківську
Ярослава Джонсон, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund пояснює для чого потрібно допомагати стартапам:
“Ми продовжуємо інвестувати в стартапи і впевнені, що участь в таких виставках є істотним плюсом для розвитку як окремих компаній, так і IT-екосистеми в цілому”.
Загроза монополії: українські поштові оператори занепокоєні новими змінами
Таким чином, на CES 2019 від України поїдуть:
FunLight – атракціон інтерактивних проекцій для торгових центрів і тематичних парків.
Flasty – харчової 3D принтер.
Jollylook – аналоговий вінтажний фотоапарат, що проявляє фото.
Nuka – вічна канцелярія (блокнот і олівець).
RAWR – IoT технології для домашніх тварин, котра допоможе відстежувати фізичну активність домашнього улюбленця.
Photon_LMS – портативна модульна фотостудія для предметної фотографії.
Таким чином, українці представлять ряд товарів, котрі вже є сконструйованими і чекають на своїх покупців. Крім того, таким чином ми демонструємо, що в нас теж можуть виробляти товари із доданою вартістю.