Як IKEA змінить український ринок

Президент України Петро Порошенко назвав прихід шведської компанії величезним успіхом та прикладом для іннших іноземних інвесторів. Боси IKEA свій прихід на український ринок теж вважють успішним, оскільки бачать в 40 мільйонній країні значні перспективи для себе. Експерти ж вважають, що вихід компанії спричинить до змін не тільку сферу меблів, а весь ринок, повідомляє “Інвестор”.

Компанія називає свій прихід на український ринок не випадковим, оскільки попри відчутний потенціал українського ринку, вони заявляють, що економіка країни почала виходити з кризи. Крім того, купівельна спроможність українців стає кращою особливо, якщо говорити про великі міста.

Угода на три мільйони: Турбоатом виходить на міжнародні ринки

Позначені Нобелем: визначили лауреатів з економіки в 2018 році

Що ж до інших гравців у цій сфері то тутт думки експертів розходяться. Одні заявляють, що більшість малих виробників зникнуть, оскільки конкурувати з  IKEA не можливо – ні в різноманітті вибору, ні вдизайнерських рішеннях. Інші мають протилежну точку зору, що поки , що це ніяк не вплине на малих виробників через різні цінові пропозиції. Окрім того вони можуть співпрацювати, якщо звісно дотримаються всіх стандартів шведської компанії.

Чи зможуть закордонні інвестиції повернути трудових мігрантів в Україну?

США тисне на російських олігархів: активи Дерипаски заморожені

Керівники компанії анонсували, що асортимент магазину в Україні нее буде відрізнятись від європейських аналогів. Проте, матиме формат типу “магазину в центрі міста”. Планується приміщення організувати у вигляді окреми кімнат (кухня чи вітальня) або навіть невеликої квартири.

Поки, що компанія планує набрати приблизно 120 працівників, половина яких буде працювати у Києві. Анонсовано, що зарплатня в компанії буде вищою ніж середня на ринку. Цей факт схвилював багатьох роботодавців дотичних до сфери IKEA.

Що ж до планів та розширення, то поки що компанія промацує український ринок. Вона перш за все буде орієнтуватись на вподобання жителів великих міст, але не виключено, що  також і менші поступово входитимуть у сферу її зацікавлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *